Czym jest PharmaQuest?
PharmaQuest to innowacyjne narzędzie do bezpośredniego kontaktu firm farmaceutycznych z pracownikami aptek.
Organizacja akcji odsprzedażowych dla wyrobów medycznych, suplementów diety, dermokosmetyków i dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego
UU
Badania opinii wśród farmaceutów
Edukacja farmaceutów
Raporty i analizy
Sukces
Nawiązujemy trwałą współpracę z farmaceutami. Realizujemy plany sprzedażowe. Proponujemy jasne przejrzyste zasady wszystkim stronom rynku we wszystkich kanałach sprzedaży.
Źródło sukcesu leży w zaangażowaniu tzw. „pierwszego stołu”. Dzięki PharmaQuest farmaceuci chętnie rekomendują Twoje produkty.

Jak działa PHARMAQUEST?

ZALETY PHARMAQUEST:

NISKIE KOSZTY
Współpraca z PharmaQuest jest bardziej atrakcyjna cenowo niż standardowe programy partnerskie. Zadania wykonują pracownicy aptek i to oni stają się ambasadorami Twojej marki wśród pacjentów. Dzięki PharmaQuest możesz ograniczyć wydatki na zespół sprzedażowy.
WZROST SPRZEDAŻY
Dotarcie z ofertą do farmaceutów w całej Polsce oraz uzyskanie ich rekomendacji - takie działania realnie przekładają się na wzrost sprzedaży Twoich produktów.

PHARMAQUEST TO WIĘCEJ ZALET:

INNOWACYJNOŚĆ
PharmaQuest to pierwsze narzędzie, które umożliwia firmom farmaceutycznym bezpośredni kontakt z tzw. „pierwszym stołem”. Szybko, łatwo, bez pośredników i zbędnych formalności przedstawisz farmaceutom swoje produkty.
TRWAŁA WSPÓŁPRACA
PharmaQuest buduje zaufanie i wiarygodność w relacjach firma farmaceutyczna – apteka. Wzajemna współpraca to korzyść dla wszystkich podmiotów rynku farmaceutycznego, a także samych pacjentów.
PEWNOŚĆ
Po zakończonej kampanii sprzedażowej otrzymasz dokładny raport na temat jej efektów. Płacisz tylko za to, co realnie zostało zrealizowane. Na życzenie firmy farmaceutycznej przygotujemy także szczegółową analizę dotyczącą produktu oraz klientów.
Zasady współpracy
Zasady prowadzenia kampanii w PharmaQuest ustalamy indywidualnie z każdym klientem.
Kontakt dla firm farmaceutycznych
Adres

Prokocimska 57A/11
Kraków 30-556

Telefon

+48 608 088 332

EMAIL

biuro@pharmaquest.pl

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 11:00 – 20:00
Niedziela: 11:00 – 20:00